Rozšíření Home Kitchen

11.02.2016 13:38

Rádi bychom Vám zodpověděli často kladené otázky a vysvětlili důvody rozšíření Home Kitchen o nové provozovny jak v Kozí ulici, tak na Andělu.

 

Jste bistro, restaurace, fast food nebo cafe?

Jsme Home Kitchen. Není pro nás jednoduché přesně vystihnout zařazení mezi obvyklé dělení podniků, a tak to ani neděláme. Na restauraci jsme příliš neformální a odlišní. Na fast food příliš pomalí a na cafe příliš vaříme. Takže bistro je nám asi nejblíže.

 

Kolik poboček plánujete?

Neplánujeme počet poboček. Možná jich bude 7 a možná 4. Pokud najdeme místo, které by nám dávalo smysl, byl tam zájem hostů a my měli sílu…

 

Proč Staré Město a Anděl?

Home Kitchen vytváří v první řadě naši stálí hosté. Nesnažíme se cílit na turisty, ale na pokrytí, které by našim hostům co nejvíce vyhovovalo. Proto nám pomyslná přímka Holešovice, Staré Město, Jungmannova a Anděl přišla vhodná. Víme, že nikdy nevyjdeme vstříc všem našim hostům, ale snažíme se, aby každé Home Kitchen dávalo v daném místě smysl.

 

Káva

Kávu ve všech provozovnách Home Kitchen připravujeme z kávy pražírny Coffee Source. Bylo pro nás důležité mít dodavatele kávy na blízku. Mít možnost reagovat na podněty našich hostů a nabídnout vždy zajímavou kávu s charakteristikou a chutí. To vše Coffee Source splňuje. Navíc nás jejich přístup přesvědčil, že to co dělají, dělají s láskou.

Ve všech provozovnách můžete vybírat ze dvou druhů kávy vhodné pro espresso. Každá nabízí odlišnou chuť a vy můžete porovnávat, nebo si jen vybrat tu, na kterou máte zrovna chuť.

V dopoledních hodinách připravujeme také filtrovanou kávu, abychom nabídli něco, co Vám vydrží k práci a dodá tu oblíbenou chuť a vůni…