Jak vznikalo Home Kitchen v Kozí

11.02.2016 13:34

V říjnu 2015 jsme otevřeli novou pobočku v Kozí ulici. Jak probíhala půlroční rekonstrukce původního prostoru luxusního Chagall’s Clubu na další Home Kitchen, můžete vidět na přiložených fotografiích. A tak to všechno začalo…

Projekt nejprve vznikal na papíře. Snažili jsme se vše spojit tak, aby atmosféra byla opět tvořena současně hosty i personálem. Vše jsme potřebovali provozně skloubit tak, aby se nám tu dobře pracovalo a hosté se cítili příjemně.

Třetí pobočka je umístěna v činžovním domě Sterého Města. To je ten největší rozdíl mezi Home Kitchen Holešovice a Staré Město. Přenést identické prvky našeho konceptu do nového prostoru jsme považovali za velice důležité a podle toho jsme také postupovali. Celou původní restauraci jsme zlikvidovali a začali stavět od začátku. Osvětlení, povrchové úpravy, odpady a rozvody.

Pak přišla na řadu výroba dřevěného nábytku. Jen jeho kompletace v nové Home Kitchen trvala 5 dní. Dominantou hlavního prostoru bistra jsou dva velké stoly, největším kusem nábytku je však knihovna v klubu, která samotná váží přes 800 kg.