Home Kitchen

Home Kitchen koncept

Koncept Home Kitchen

Bistro Home Kitchen je inspirováno jedinečností a kouzlem domácí kuchyně. Nenajdete zde žádné dveře, které by oddělovaly kuchyni a část pro hosty. Již od začátku bylo naším přáním vytvořit místo, které by se stalo společným domovem. Věříme, že se nám to povedlo.

Naše káva

Den bez kávy by pro nás nebyl tím pravým dnem. Milujeme ji a myslíme si, že do každého dne chvilka vychutnaná se šálkem kávy patří. Ve všech provozovnách Home Kitchen připravujeme kávu z pražírny Coffee Source. Bylo pro nás důležité mít dodavatele kávy na blízku. Mít možnost reagovat na podněty našich hostů a nabídnout vždy zajímavou kávu se svou charakteristikou a chutí. V Každé Home Kitchen si můžete vybrat ze dvou druhů kávy.

Lokality

Vyberte si svou nejbližší pobočku. Každá je jedinečná, ale ve všech najdete klid a domácí atmosféru konceptu Home Kitchen.

Novinky na blogu

Rozšíření Home Kitchen

11.02.2016 13:38

Rádi bychom Vám zodpověděli často kladené otázky a vysvětlili důvody rozšíření Home Kitchen o nové provozovny jak v Kozí ulici, tak

Více ...

Obměna Home Kitchen v Jungmannce

11.02.2016 13:36

Od října 2015 jsme změnili koncept původní pobočky Home Kitchen v Jungmannově ulici. Chtěli jsme se zde víc zaměřit na kávu.

Více ...

Jak vznikalo Home Kitchen v Kozí

11.02.2016 13:34

V říjnu 2015 jsme otevřeli novou pobočku v Kozí ulici. Jak probíhala půlroční rekonstrukce původního prostoru luxusního Chagall’s Clubu na další Home

Více ...